1.у якому з наведених випадків ділення чисел виконано неправильно? А)136:(-4)=-34 Б)-9,5:(-5)=-1,9

В)-18,9:2,7=-7 Г)-1/6:(-2/3)=1/4 2.Яка з наведених рівностей правильна? А)-7:1=7 Б)-3:0=0 В)-13:(-13)=-1 Г)0:(-1)=0

Ответы на вопрос

Отвечает Ільків Уляна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

136÷ (-4)=-34 ( так)

(-9,5)÷(-5)=1,9 ( неправильно)

-18,9 ÷ 2,7= -7 ( так)

-1/6÷(-2/3)=1/4 ( так)

2) Г ) правильно.