Периметр трикутника дорівнює 88 см. Одназ його сторін у 3 рази меньша за другу, та на 13 см менша

від третьої. Знайдіть сторони трикутника. У відповідь запишіть довжину найдовшої сторони. (У відповідь записати лише число без одиниць вимірювання) *

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Р = a + b + c = 88 см - периметр треугольника

а = х см - первая сторона

b = 3х см - вторая сторона

с = х + 13 см - третья сторона

Уравнение: х + 3х + х + 13 = 88

                     5х = 88 - 13

                     5х = 75

                     х = 75 : 5

                     х = 15 см - первая сторона (а)

3х = 3 · 15 = 45 см - вторая сторона (b)

х + 13 = 15 + 13 = 28 см - третья сторона (с).

Вiдповiдь: 45.

Отвечает Савин Илья.

Ответ: вот ответ на фото

Пошаговое объяснение: