120% від числа 35: 5% від числа 12, 4; 15,8% від числа 10, 5


Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти відсотки від заданого числа, спочатку необхідно найти 1%  від заданого числа. Для цього треба задане число поділити на 100, а потім отриманий результат потім помножити на кількість відсотків які необхідно знайти.

120% від числа 35

35 : 100 * 120 = 42

5% від числа 12,4

12,4 : 100 * 5 = 0,62

15,8% від числа 10,5

10,5 : 100 * 15,8 = 1,659