1; 7; 13; 5; 1; 9; 4; 5; 1; 5; 2; 11; 19; 5 сандар қатары берілсін. а) Арифметикалық ортасын; б)

Өзгеріс ауқымын; в) Модасын; г) Медианасын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Илья.

Ответ:

а)1+7+13+5+1+9+4+5+1+5+2+11+19+5/14=88/14

б)19-1=18

в)5

г)1;1;1;2;4;5;5;5;5;7;9;11;13;19

5+5/2=5

Дұрыс емес болса, кешірім сұраймын