Берилген сандар 15, 20, 22, 17, 19, 15, 29 арифметикалык ортасын, медианасын, модасын, озгеру

кулашын аныктаныз: а) арифметикалык ортасын б) озгерис кулашын с) катар модасын д) медианасын

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15+ 20+ 22+ 17+ 19+ 15+ 29=137/7=19,57 - среднее арифметическое

29-15=14- размах ряда

15 - мода ( всречается 2 раза)

15, 15, 17, 19, 20, 22, 29 -  19 медиана