Розв’язати задачу (за допомогою рівняння): У двох цехах працює 413 робітників. Причому у другому

на 35 робітників менше, ніж у першому цеху. Скільки робітників працює в кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.

Ответ:

нехай у другому  цеху працює Х-робітників тоді  в першому працює Х+35 а разом їх 413

Х+(Х+35)=413

Х+Х=413-35

2Х=378

Х=378÷2

Х=189 працівників в другому цеху

189+35=224 працівників в першому цеху

Пошаговое объяснение:

Отвечает Пятникова Илона.

можно и без

(413+35)/2=224

(413-35)/2=189