Рухаючись зі швидкістю 54 км/год поїзд проїхав 351 км . Який шлях проїхав би поїзд за той самий час

якби його швидкість була 58км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Пунцуль Пётр.

Для начала найдём время

t=351/54=6,5(год)

найдём путь

l=6,5*58=377

Ответ: 377 км