Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів, відстань між якими дорівнює

525 км, і зустрілися через 3 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 15 км/год більша, ніж швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанова Кристина.

Ответ:

1)15×3=45км за 3 год

2)525-45=480км

3)80:2=240км 1 машина за 3 год

4)240÷3=80км/год швидкість 1 машини

5)80+15=95км/год швидкість 2 машини

Пошаговое объяснение: