Дві сторони трикутника дорівнюють 3 см і 1 см, а кут між ними 30°. Знайдіть третю сторону

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Умрихин Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a2=b2+c2−2 bс*cosα  

а2=1^{2}+3^{2}-2*3*1*cos30

а2=1+9-2*3*1*\frac{\sqrt{3} }{2}=1+9-3\sqrt{3}=10-3\sqrt{3}

а=\sqrt{10-3\sqrt{3} }