На обід Карлсон з'їв 28,8 кг варення, що становило 120% того, що він планував з'їсти. Скільки

кілограмів варення планував з'їсти Карлсон на обід? (Вказівка: шукаємо число за його відсотком)

Ответы на вопрос

Отвечает Гаманович Евгений.

1) 28.8 : 120 = 0.24 (кг) - варення дорівнює одному відсотку.

2) 0.24 × 100 = 24 (кг) - варення планував з'їсти Карлсон на обід.

Відповідь: 24 кг варення.