Середнє арифметичне п‘яти чисел дорівнює 1,4 а середнє арифметичне трьох інших чисел дорівнює 1,24.

Знайдіть середнє арифметичне цих восьмих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.
1) 1,4 * 5 = 7 - сумма 5 чисел
2) 1,24 * 3 = 3,72 -сумма 3 чисел
3) (7 + 3,72) : 8 = 10,72 : 8 = 1,34 - среднее арифметическое 8 чисел