а) Н. Носовтың кітабындағы кішкентай кейіпкерлер газбен журетін мәшинемен саяхатқа шықты.

Арақашықтығы 90 км екі ертегіқалашығынан бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы екі мәшинешықты. Біріншісі – 20 км/сағ, екіншісі 25 км/сағ жылдамдықпенжүрді. Олар неше сағаттан кейін кездесті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Анциферова Дарья.

Ответ:

ж:Олар 2 сағаттан кейін кездесті.

Пошаговое объяснение:

ш:20+25=45(км/сағ)

90:45=2(сағ)

Өрнек:90:(20+25)=2(сағ)