коли юннати посадили 84% усіх саджанців, їм залишилося посадити ще 48 саджанців. Скільки саджанців

посадили юннати

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катя.

48/16=х/100 (множимо хрест на хрест)

16х=48*100

х=4800/16

х=300 (саж.) -треба всього посадить

300-48=252 (саж.) -посадили юннати.

Вiдпоiдь: 252 сажанця.