Цукровий буряк накопичує до 25% цукру, тоді як цукрова тростина - лише 18%. Скільки тонн цукрової

тростини треба переробити, щоб отримати стільки ж цукру, як із 3600 т цукрових буряків? (відповідь записуйте без одиниць вимірювання).​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Анастасия.

Ответ:

3600 т буряків - х т цукру,

100% буряків - 25% цукру.

3600/100 = х/25; 100х = 3600 • 25; х = 900.

Отже, з 3600 t цукрових буряків можна отримати 900 т цукру.

х т тростини - 900 т цукру,

100% тростини - 18% цукру.

х/100 = 900/18; 18х = 100 • 900; х = 5000.

Відповідь. Потрібно 5000 т тростини.

Пошаговое объяснение: