з цукрової тростини виходить 18 % цукру! Скільки тонн цукру можна одержати з 42,5 т цукрової

тростини,

Ответы на вопрос

Отвечает Самоволькина Алина.

Ответ:

7,65 тонн

Пошаговое объяснение:

18% = 0,18

42,5 * 0,18 = 7,65 (т)

Отвечает Борисов Егор.
18% = 0,18

1) 42,5 * 0,18 = 7,65 т - цукру можна одержати з 42,5 т цукрової тростини

ВІДПОВІДЬ: 7,65 т