мікоавтобус їхав 2.1 години із видкістю 61 км за годину і 2.9 годину зі швидкість 62 км за .

годину. знайдіть середню швидкість мікроавтобус на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Ответ:

Автобус усьго їхав 2,1+2,9=5годин

За 2,1години він проїхав 2,1*61=128,1 км

За 2,9 години він проїхав 2,9*62=179,8км

Середня швидкість дорівнює

(128,1+179,8):5=61,58 км/год

Відповідь: середня швидкість - 61,58 км/год