Доведіть, що значення виразу 6 (x -5) +4 (2x +1) -14x не залежить від значення x​


Ответы на вопрос

Отвечает Шуваликов Анатолий.

6х-30+8х+4-14х

6х+8х-14х=0

-30+4=-26

-26+0=-26

Пошаговое объяснение: