До супермаркету завезли 1600 кг овочів, з них 42% складає картопля, 27% - цибуля, а решта – морква.

Скільки кілограмів моркви завезли до супермаркету?

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Акежан.
1) 1600 * 0,42 = 672 (кг) - картошка
2) 1600 * 0,27 = 432 (кг) - лук
3) 1600 - (672+ 432) = 496 (кг) = морковка

672 + 432 + 496 = 1600
Отвечает Усатова Полина.

Ответ:496кг

Пошаговое объяснение:1600÷100=16

1%=16кг

100%-42%-27%=31%

16×31=496кг