У коло вписано правильний 6-кутник периметром 36 см. Знайдіть периметр правильного трикутника,

описаного навколо цього кола.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутилина Яна.

Ответ:

Сторона правильного шестикутника дорівнює=36/6=6

Радиус R описанного кола   навколо правильного шестикутника дорівнює його стороні а

R=6

R=r=6 - радіус кола вписаного в трикутник

тоді сторона трикутника дорівнює в=2√3*r=2√3*6=12√3см

Пошаговое объяснение: