Знайдіть середню швидкість руху автомобіля на двох ділянках шляху, якщо на першій ділянці він

їхав 2 години зі швидкістю 43,5км/год, а на другій – 3 години зі швидкістю 42км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Романович Валерия.

Ответ:42,6км/год

Пошаговое объяснение:

S1=43,5•2=87км s2=42*3=126км s=s1+s2=213км. t=5год середня швидкість буде:213/5=42,6км/год