Першу ділянку шляху автомашина пройшла за 2 год, а другу за 3 год. Довжина двох ділянок шляху разом

310 км. З якою швидкістю їхала автомашина на кожній з цих ділянок, якщо відомо, що швидкість на другій ділянці шляху на 20 км/год більша за швидкість на першій ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Рагимова Айсель.

Пусть х км/ч - скорость автомобиля на первом участке пути, тогда (х + 20) км/ч - скорость автомобиля на втором участке пути. Весь путь 310 км. Уравнение:

х · 2 + (х + 20) · 3 = 310

2х + 3х + 60 = 310

5х = 310 - 60

5х = 250

х = 250 : 5

х = 50 (км/ч) - скорость на первом участке

50 + 20 = 70 (км/ч) - скорость на втором участке

Вiдповiдь: 50 км/год i 70 км/год.