Два електропоїзди одночасно відійшли від однієї станції у протилежних напрямках. Швидкість першого

поїзда 130км/год, а швидкість другого-на 30км/год менша. Яка відстань буде між електропоїздами через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

В противоположном направлении.

Скорость 1 поезда 130 км/ч.

Скорость 2 поезда - ?, на 30 км/ч меньше.

Какое расстояние будет между поездами через 4 ч?

1)130-30=100(км/ч) скорость 2 поезда.

2)100+130=230(км/ч) скорость удаления.

3)230*4=920(км) 

Через 4 ч будет 920 км.

Это на русском

У протилежному напрямку.

Швидкість 1 поїзда 130 км / ч.

Швидкість 2 поїзди -?, На 30 км / ч менше.

Яка відстань буде між поїздами через 4 ч?

1) 130-30 = 100 (км / год) швидкість 2 поїзди.

2) 100 + 130 = 230 (км / год) швидкість видалення.

3) 230 * 4 = 920 (км)

Через 4 год буде 920 км.

Це на українському

Отвечает Ковальчук Вікторія.

Ответ:

я бы решила, но украинский язык не понимаю