Помогите пожалуста очень надо Яку частину числа становлять 1) 50%цього числа 2)25%цього числа 3)

10%цього числа 4) 2%цього числа

Ответы на вопрос

Отвечает Некрашевич Таня.

1 = 0,01 = \frac{1}{100}

Тоді:

1) 50\% = 0,5 = \frac{5}{10} = \frac{1}{2}

2) 25\% = 0,25 = \frac{25}{100} = \frac{1}{4}

3) 10\% = 0,1 = \frac{1}{10}

4) 2\% = 0,02 = \frac{2}{100} = \frac{1}{50}