956. Периметр прямокутної ділянки 296 м, а довжи- на – 96 м. Знайди площу ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Колотаев Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

296*96=28416м^2

Отвечает Хохлов Богдан.

Ответ:

96*2=192- дві довжини ділянки 296-192=104 дві ширини ділянки 104:2=52 ширина ділянки S=52*96 S=4992м2