Периметр прямокутної ділянки 296 м. Довжина ділянки 96 м.. Знайди площу ділянки . заранее огромноем

спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Ангелина.
1)296-(96*2)=296-192=104
2)104:2=52
3)S=96*52=4992