Число, 2/7 которого равны 182


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Катерина.

Відповідь:

637

Покрокове пояснення:

\frac{2}{7} =182

Щоб знайти число за його дробом потрібно число поділити на чисельник дробу та помножити на його  знаменник

182:2*7=91*7=637

Отвечает Уткина Алена.

Ответ: 637

Пошаговое объяснение:

2/7=182

7/7=x

тогда 1/7 часть=182/2= 91

а целое число (то есть 7/7)=91*7=637