Магазин за три днi продав цукор. За перший день 256кг,за другий 125%того, що за перший Скiльки

кiлограмiв цукру було завезено до магазину,якщо за другий день вiн продав 80%того, що за третiй?

Ответы на вопрос

Отвечает Зуйкова Анастасия.

Ответ:

1) 256 * 125% = 320 - продали за другий день

2) 320 / 80% = 400 - за третій день

3) 256 + 320 + 400 = 976