Два мисливці відправились одночасно назустріч один одному з двох сіл, відстань між якими 27 км.

Перший йшов зі швидкістю 5 км/год, швидкість другого становила 80 % швидкості першого мисливця. Через який час мисливці зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Намаконова Лиза.

Ответ:

5 ÷ 100 = 0,05 (км/год) - 1℅ від швидкості першого мисливця.

0,05 × 80 = 4 (км/год) - швидкість другого мисливця.

5 + 4 = 9 (км/год) - разом проходять два мисливці.

27 ÷ 9 = 3 ( год ) - за 3 години мисливці зустрінуться.