Фломастерів У Марійки вдвічі більше, ніж у Богдана. Ящо вона віддасть Богданові 12 штук, то

фломастерів у друзів стане порівну. Скільки Фломастерів у Марійки і скільки в Богдана?

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Данил.

Пошаговое объяснение:

Нехай у Богдана - х  , тоді у Марійки - 2х

Отримаємо рівняння :

2х -12 = х

2х - х = 12

х = 12 фломастерів у Богдана

2 * 12 = 24 фломастерів у Марійки

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ: у Марійки: 48

У Богдана: 24

Пошаговое объяснение: