Одна зі сторін трикутника дорівнює 12 см, що становить 75% другої і 120% третьої. Знайди периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Пичахчи Анна.

Ответ:

38 см

Пошаговое объяснение:

12:0,75=16 (см) друга сторона

12:1,2=10 (см) третя сторона

12+16+10=38 (см) периметр трикутника