Ұзындығы 6 м, ені одан 2 есе қысқа, ал биіктігі ұзындығының ½ бөлігін құрайтын бөлменің көлемін

есепте.

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

Ответ:

а=6м

b=6:2=3 м

с=6*1/2=3 м

V=6*3*3=54 м3

Пошаговое объяснение: