Розв*язати задачу за допомогою системи Двоє робітників виготовили 657 деталей, причому I

виготовив на 63 деталі більше. Скільки деталей виготовив кожний робітник??? Срочно Даю 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Рузова Ева.

Нехай другий робітник зробив Х деталей, а перший зробив Y

Маємо систему:

\left \{ {{x+y=657} \atop {y=x+63}} \right.

Подставляємо одне рівняння в інше:

y+y=657+63

2y=720

y=360

y=x+63⇒x=y-63

x=360-63=297

Відповідь: перший робітник зробив 360 деталей, другий - 297

Отвечает Тетерин Даниил.

Ответ:

1) 657-63=594

2)594/2=297 (другий робітник)

3)297+63=360 (перший робітник)

Відповідь: другий робітник виготовив - 297 деталей, а перший 360 деталей.

Пошаговое объяснение:

.....