Середнє арифметичне двох чисел 17,1. Одне з них на 2 менше від другого. Знайти менше з цих чисел.​


Ответы на вопрос

Отвечает Полянин Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 1 число

Х-2 - 2 число

(Х+х-2):2=17,1

2х-2=17,1*2

2х-2=34,2

2х=34,2+2

2х=36,2

Х=36,2:2

Х=18,1 - 1 число

18,1-2=16,1 - 2 число