Із А до В зі швидкістю 12 км/год виїхав велосипедист, а через півгодини слідом за ним виїхав

мотоцикліст зі швидкістю 48 км/год. Мотоцикліст прибув до В на 1 год 15 хв раніше від велосипедиста. Яка відстань АВ?

Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдова Даша.

Ответ:

28 км

Пошаговое объяснение:

x - расстояние между A и B, км.

x/12 -0,5 -x/48=1 +15/60

(4x)/48 -x/48=5/4 +2/4

(3x)/48=7/4

x/16=7/4       |×4

x/4=7

x=7·4=28 км