одна зі сторін прямокутника на 5 см більша за іншу а його площа дорівнює 36 см квадратних Знайдіть

сторони прямокутника. Пж помогите срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Савелий.

Ответ:

4 і 9 см

Пошаговое объяснение:

Площа  це добуток двох сторін. Нехай одна дорівнює х, а друга х+5, тоді

х*(х+5)=36

x^{2} +5х -36=0

D=b^{2}-4ac=25-4*(-36)=169

x_{1}=\frac{-b-\sqrt{D} }{2a}=\frac{-5-13}{2}=-9 -не підходить, бо значення від'ємне

x_{2}=\frac{-b+\sqrt{D} }{2a}=\frac{-5+13}{2}=4-довжина сторони

4+5=9- ширина