Довжина прямокутника дорівнює 80 см,а ширина складає 75% довжини . Знайдіть периметр і площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Вика.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 80: 100 *75 = 60 (см) - ширина

Р = (80 + 60) *2 = 280 (см)

S = 80*60 = 4800 (см2)