Двоє робітників разом виготовили 1020 деталей. Перший працівник трудився 15 днів(і), а другий — 14

днів(і). Скільки деталей виготовляв кожен робітник за один день, якщо другий працівник за 2 дні виготовляв на 60 деталей менше, ніж перший робітник за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Данила.

Ответ:

40 и 30 деталей в день

Пошаговое объяснение:

x - первый в день,

y - второй в день,

15x + 14y = 1020

3x - 2y = 60

2y = 3x - 60

y = 1,5x - 30

15x + 14 (1,5x - 30) = 1020

15x + 21x - 420 = 1020

36x = 1440

x = 40 (деталей/день) - первый.

y = 40 * 1,5 - 30

y = 30 (деталей/день) - второй.