Решите,составив систему уравнений:за 3 кг яблок и 6 кг банан заплатили 4200 тг.Сколько стоит 1 кг

каждого вида фруктов,если 2 кг банан на 1600 тг дешевее,чем 3 кг яблок? Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Билей-Кейда Валерия.

Ответ:

Яблука коштують750  , банани 325

Пошаговое объяснение:

Х яблука    У банани   складемо систему:3х+6у=4200

                                                                           3х-2у=1600 вирішуємо методом додавання, для цього помножимо друге рівняння на -1, маємо: 3х+6у=4200

           -3х+2у=-1600  додаємо :8у=2600   у=325 (це вартість бананів)

      3х=4200-1950=2250   х=750 (це вартість яблук)   все , задача вирішена.