4. 25 зелених і 15 жовтих яблук порівну розклали на 10 тарілок. Скільки яблук поклали на кожну

тарілку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фельцман Эрик.

Ответ:

4 яблока.

Пошаговое объяснение:

1) 25+15=40(я) - всего.

2)40:10=4(я) - на каждой тарелке.