У коробці було 37 ЖОВТИХ і зелених олівців. Жовтих олівців було на 9 більше, ніж зелених. Скільки

було окремо жовтих ізелених олівців у коробці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ванчин Сергей.

Ответ:

14 зелёных и 23 жёлтых

Пошаговое объяснение:

Пусть х - зелёные карандаши, тогда (х+9) - жёлтые карандаши. Всего 37 штук. Составим уравнение:

x+(x+9)=37

2x=37-9

2x=28

x=14 - зелёных карандашей

14+9=23 - жёлтых карандашей