Знайди суму чотирьох чисел, перше з яких дорівнює -4,7, а кожне наступне на 1,8 більше за попереднє

!!!Даю 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Митрошин Даниил.

Ответ:

  1. -4,7
  2. -2,9
  3. -1,1
  4. 0,7

Пошаговое объяснение:

-4,7+1,8=-2,9(второе число)

-2,9+1,8=-1,1(третье число)

-1,1+1,8=0,7(четвёртое число)