Знайди суму трьох чисел, перше з яких дорівнює 4,27 а кожне наступне в 10 разів більше за попереднє


Ответы на вопрос

Отвечает Симанкова Таня.

Ответ: Сума= 473,97

Пошаговое объяснение:

1 число= 4,27

2 число= 4,27*10

3 число= 4,27*10*10

2 число=42,7

3 число=4,27*10=42,7*10=427

Знайдемо суму= 4,27+42,7+427=473,97

Отвечает Лагунова Ирина.

Відповідь:

сума: 473,97

Покрокове пояснення:

перше число=4,27; друге число=42,7; третє число=427.

Знаходимо суму: 4,27+42,7+427=473,97