ТЕРМІНОВО!!!! РІЧНІ ОЦІНКИ!!!! ДОПОМОЖІТЬ!!!!!! №1Власна швидкість катера 19,8 км/год, а

швидкість течії річки 2,1 км/год. Яку відстань подолає катер, рухаючись 3 год за течією річки?А) 65,7 км; Б) 60,03 км; В) 53,1 км; Г) 59,4 км. №2Довжина прямокутника дорівнює 80 см, а ширина складає 80% довжини. Знайдіть перимтр і площу прямокутника. ДАМ ВАМ 10 БАЛІВ, ЗА КРАЩІЙ 15 )))

Ответы на вопрос

Отвечает Лунев Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

N°1

Расстояние, которое пройдёт катер за 3 часа по течению реки:

3(19,8+2,1)=3·21,9=65,7 км

Ответ: вариант А.

N°2

Ширина прямоугольника:

(80·80%)/100%=8·8=64 см

Периметр прямоугольника:

P=2(64+80)=2·144=288 см = 28,8 дм

Площадь прямоугольника:

S=64·80=5120 см² = 51,2 дм²