Першого дня учень прочитав 60 сторінок книги, а другого – на 20% більше. Скільки сторінок прочитав

учень за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Женя.

Ответ:

132сторінки

Пошаговое объяснение:

20% від 60 становить - (60*20)/100=12

60+12=72сторінок за || день

За два дні 60+72= 132сторінки

Отвечает Жидких Вадим.

Ответ: за два дня прочитал 60*(1+1,2)=60*2,2=132 страницы.

Пошаговое объяснение: