На першій полиці було у 4 раза більше книжок, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 14 книг,

а у другу поклали 10, на обох полицях стало порівно книг. Скільки книжок було на кожній полиці зразу?

Ответы на вопрос

Отвечает Загорнов Вадим.

Ответ: на першiй полицi було 32,а на другiй було 8

Пошаговое объяснение:

32-14=18

8+10=18

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

х-на другій

4х- на першій

4х-14=х+10

4х-х=10+14

3х=24

х=24/3

х=8 було на другій

4*8=32 було на першій

4*8-14=8+10

18=18

Пошаговое объяснение: