За два тижні трактор ст виорав 441 га, причому за перший тиждень виорав у 2 рази більше, ніж за

другий. Яку площу виорював тракторист кожного тижня

Ответы на вопрос

Отвечает Бакаев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

за другий тиждень виорав х,

за перший тиждень виорав 2х

х+2х=441

3х=441

х=441:3

х=147 га - за другий тиждень

2*147=294 га - за перший тиждень .

Отвечает Шульц Наташа.

Ответ:

В 1-день - 294 га,

во 2-день - 147 га

Пошаговое объяснение:

Пусть во 2-день - х, тогда

в 1-день - 2х

Уравнение:

х+2х=441

3х=441

х=441:3

х=147 га - во 2-день,

2*147=294 га - в 1-день