Потяг йшов 105 км зі швидкістю 52,5 км/год і 31,25 км зі швидкістю 62,5 км/год. Який час йшов потяг?


Ответы на вопрос

Отвечает Исаенкова Елизавета.

Ответ:

105/52.5=2 години

31.25/62.5=0.5 години

2+0.5=2.5годин

Пошаговое объяснение: