Знайдіть середнє арифметичне чисел Допоможіть,Будь ласка) 3,7 ; 6,3 ; 20 ; 32,4


Ответы на вопрос

Отвечает Кащавцева Анастасия.

Ответ:

15,6

Пошаговое объяснение:

\frac{3,7+6,3+20+32,4}{4} =\frac{62,4}{4} =15,6