різниця двох чисел дорівнює 25. якщо від подвоеного першого числа відняти друге збільшне у 4 рази ,

то буде 20. знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь:

перше число =40, друге =15

Покрокове пояснення:

\left \{ {{x-y=25} \atop {2x-4y=20}} \right.    \left \{ {{x=25+y} \atop {2(25+y)-4y=20}} \right.

50+2y-4y=20

-2y=20-50

-2y=-30

y=15

x=25+15=40