Туристи пролетіли літаком 950 км, автобусом проїхали на 790 км менше, а пройшли 1/10 того шляху,

який подолали автобусом. Я шлях туристи пройшли пішки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сеничев Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 950 -790=160(км) - автобусом

2)160:10=16(км) - пішки